۷ Comments

Add a Comment
 1. روح استاد در همه وجود دارد

 2. ایا کسی میدونه استاد میرزایی الان کجاست؟اصلا در قید حیات هست یا نه؟

 3. اگه میشه از پرفسور برام فیلم بفرستین.
  خیلی خیلی ازتون ممنون میشم
  مرسی

 4. محمد امین :
  ایا کسی میدونه استاد میرزایی الان کجاست؟اصلا در قید حیات هست یا نه؟

  به روایتی هنوز زنده هست و میگن که تو آلمان زندگی میکنه ولی هر انچه که در مورد فعالیت هاش که صحبت میکن مثل افتتاح موزه ی خلقت و نوشتن کتاب و… من تا به حال نتوانسته ام یه دلیل توجیه کننده و یا یه آدرس حقیقی و یا اینترنتی پیدا کنم.
  اما اینو میدونم که بعد از بیرون آمدن از بیمارستان به علت اصابت گلوله تصمیم میگیرند که تکنیک را رها کرده و به ابعاد دیگر کنگفو توآ در ملارد بپردازند.ظاهرا تا سال ۱۳۶۵ در ملارد به سر برده اند.و بعد از آن به آلمان مهاجرت میکنند.اما سند دال بر این قضیه نیز در دسترس نیست.
  شاید هم صحت دارد و ایشان دوست دارن باقی عمرشان را در خفا و دور از اذحان عموم به سر ببرند.

 5. بسمه تعالی
  یک روز پادشاه محمدرضا شاه گفت خیلی حوصلم سررفته ابراهیم یک کاری بکن جناب پروفسور میرزائی دستش رو با پنجه زد توی اسفالت و یک تکه از اسفالت رو کند و داد به شاه و شاه هم از این قضیه بسیار در حیرت فرو رفت.
  در یک جشن رزمی کارها گفتن هرکسی بیاد بهترین حرکتش رو انجام بده و بره همه اومدن بهترین حرکتشون رو زدن و رفتن نوبت پروفسور میرزائی شد اون اومد فقط یک مشت ساده که در اصطلاح کاراته به اون حرکت زوکی میگن زد و رفت همه گفتن چه حرکت مسخره ای فقط یک مشت ساده زد و رفت بعدها وقتی فیلم رو صحنه آهسته کردن دیدن این حرکت پروفسور میرزائی ده تا مشت بوده نه یک مشت.

 6. من شنیﺩه بوﺩم یک روز چنﺩ نفر میخواستن با میرزایی ﺩعوا کنن که اونم پنجه های ﺩستش رو تو کاپوت بنز فرو میکنه
  راستی این حرفهایی که ﺩر مورﺩش میزنن واقعیت ﺩاره ؟منظورم کار های متافیزیک که پروفسور انجام میﺩاﺩ .

 7. سلام برهمه همراهان توا ورزمی کاران واقعی رزمی کارانی که با تشویق خودباعث میشوندکه دیگران شکوفاشوندنه کسانی که اسم کونگ فوکارورزمی کاررا برخودمیگذارند وباطعنهزدن بردیگران سبب ازارهمنوع خودمیشونددوستی که دربالا فرموده استاددهقانیان تا خط دورانزد برادرش یادگرفته وبقیه تکنیک هارا ازروی ودیو ازاستادجلیل زاده یادگرفته است دوست من استاد دهقانیان که بگفته شما ازروی ویدیو اینهمه پیش رفت داشته واستادی بتمام معنا دراجرای خط ها میباشد بنظر بنده خوب اگر پیش یکنفرمثل یارومه فعالیت داشتن چی میشدبراستی بنظر بنده هیچ فردی درایران وخارج ازکشورهم حتی همایون خوشگوی نمی تواند بخوبی استاد دهقانیان خط های کونگ فورا بنمایش بگذارد براستی من کارندارم کجایادگرفته یاپیش چه کسی تعلیم دیده است خطی که استاد دهقانیان انرا اجرا میکند هیچکس قادربه انجامش نیست بخوبی استاددهقانیان ومن بعنوان یک پیش کسوت درورزشهای رزمی که ۶۲سالهم سن دارم استاد دهقانیان را ازهمه اساتید دراجرای خط وکاتا برترمیدانم وخیلی ایشان رادوستدارم وارزوی موفقیت برای ایشان دارم(توا)(اوس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.