مراتب شالها در کانگ فو توآ

( شالبندسفید )
شالبند سفید  برای داوطلبین مقدماتی در کانگ فوتوآ می باشد و مبتدی بودن شخص و خالی بودن از تجربه و فلسفه پاکی و قابلیت رنگ پذیری یعنی ورود به مرحله تغییر و حرکت دارای هفت خط رادیکال می باشد

(شالبند سبز)
از شالبند سفید به شالبند سبز (حس توماتومای ما) اجرای  ۱۷۹۰۹ تکنیک و ترکیب و عکس العمل سازی و خاصیت  موجی فیزیولوژی انسانی لازم است . دریافت شالبند سبز در حد مربیگری می باشد و (راهدان) خوانده میشود.
مراحل شالبند سبز

آناتوآ  ( خط یک)
به معنای شاهین نمای ترازوی جهان از تن وروان و گوهر بودگی ا نسان و کشف سلسله زمان و نفوذ به مرز دانایان و آگاهی به آزادی انسان است . آناتوآ به معنای من مساوی تو و تو مساوی من و من و تو به معنی ما و ما یعنی عالم کیهان و مجموعه اسرار آشکار و پنهان که راز جهانش می خوانیم. آناتوا با ۵۱۵  تکنیک و ترکیب و عکس العمل سازی و خاصیت های موجی بر اسرار هندسی و خلاف حرکت بدنی در مسیر عالم ذرات است .

آتادو ( خط دو)
به معنای اسرار خلقت یا هستی و یا نبرد به ترکیب نیستی است  آتادو با ۱۳۱۷ تکنیک و ترکیب و عکس العمل سازی و خاصیتهای خلاف موجی به منظور برگردان عالم ذرات و اندیشه حیات است.

سوتو ( خط سه)
به معنای مرز دانائی و خروج از دایره خام عقلی و انهدام ترس از زندگی است. سوتو با  ۱۸۷۳  تکنیک ترکیب و عکس العمل سازی و خاصیتهای موجی بر اسرار هندسی در دانشکده انشاء تن وروان می باشد

سام سامائه  ( خط چهار)
به معنای کاوش است به معنای آدمی چیست؟ انسان چیست؟ تولد آغاز وآغاز تولد او هستی است یا نیستی و یا هستی و نیستی او یکی است .گردیدن انسان به چیست؟ سام سامائه از ۳۹۹۳ تکنیک ترکیب و عکس العمل سازی بر اساس دانشکده انشاء تن و روان تشکیل یافته است.

مایانه ( خط پنجم )
به معنای تو و من و من و تو و تو و طبیعت مربوط به من و توست. تشکیل یافته از حرکات جابه جایی با پیچشهای  دورانی و استفاده از دستگاههایی به نام  روما  در تمرین مبارزات میباشد.

کوانه  ( خط ششم)
به معنای تضاد، به معنای صفوف نامناسب، ناهنجاریهای روانی وعدم آشنائی به عالم کیهان و ترسان از ورود به جهان تفکرآمیز و فلسفه گرایی و از حرکات و اسرار فیزیکی انسانی عدم توجه به علوم بنیانی و ناآگاهی به اساس روانی و ترسان براسرار مجهول انسانی و مجهود کردن انسان به درک آشکار عالم پنهانی که این نیرو متکی بر هفت مایگاه  توآ  سروده دانایی است .

وست مایانه (  قسمت دوم ازخط شش )
به معنای انهدام اختلالات بی معنی و نابود کردن ناهنجاریهای مبارزه انسان درمرز آشکار و پنهان  به درک اندیشه هاست و مجموعاً تشکیل یافته از  ۸۷۶۵ تکنیک وترکیب و عکس العمل سازی در دانشکده انشاء تن و روان میباشد.

وای ماباتو ( خط هفت)
وای ماباتو به معنی پنجه مرگ است این معنی درکان گ فو توآ ازهفت مایگاه  نیایش به سازندگان اندیشه ها  و دادرسی انسانها به شناخت و بررسیهای زیربناها و ایجاد انسان به بینشها و دانشها  با اجرای  ۳۳۰۱  تکنیک و ترکیب و عکس العمل سازی است .

( شالبند قهوهای )
راهبان : (حس نورمابه تو) با  ۵۲۰۲۱ تکنیک وترکیب عکس العمل سازی و خاصیت موجی با استدلال علمی در حرکات تکنیکی درجه لیسانس می باشد .

(شالبند مشکی)
جهان بان : شالبند مشکی (تاکیون توبرما)  به معنی عبور از مرز تاریکیها و نادانیهاست و ورود به دنیای اسرارآمیز نیروهای فیزیکی و فیزیولوژی بدن انسان با اجرای۳۰۰۰ تکنیک و ترکیب و عکس العمل سازی متکی بر استدلال علوم ، ریاضیات ، فیزیک و شیمی به درجه فوق لیسانس می باشد .

(شالبند قرمز)
شالبند قرمز (حس توما به گیتک)   گذشتن از خود و در خود فنا شدن و به پائین ترین مرحله انسانی رسیدن و همچون خون برای ادا به جهات جامعه بارور شدن است .

(شالبند سفید و سرخ)
راهبر:  (یارومه) سلسله این مایگاه در تغییرات روح و روان و منطق حالات و حرکات مهر بقاء تا کی بودن وچگونه بودن (هستی هستا) و بیان توان در طریقت دانا و به عالم معنا (در زمان بی زمان) نوشتنی و گفتنی فارق از دانشکده انشاء (توآ) بازنشستگی را راهبری پروفسورا می گویند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.